Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych ruszy dopiero we wrześniu, ale już dziś poznaliśmy grupy w zreformowanych rozgrywkach. I to losowanie miało zdecydowanie większe znaczenie niż w poprzednich latach, wręcz było absolutnie kluczowe. Tylko dwie ekipy z każdej z grup awansują dalej, Orlen Wisła Płock mógł trafić na dwóch gigantów. Nie trafił, miał farta. Podobnie jak mistrz kraju z Kielc, którego czeka jednak bardzo atrakcyjny dwumecz z mistrzem Niemiec.