Najman reaguje na słowa szefa KSW! „Ja wygrałem dwie ostatnie walki, a Pudzianowski…”

3 miesięcy temu

Marcin Najman skomentował słowa Martina Lewandowskiego, który wypowiedział się na temat potencjalnego rewanżu freak fightera z Mariuszem Pudzianowskim.

„El Testosteron” po ostatniej porażce „Dominatora” oświadczył, iż jest gotowy na drugie starcie. W pierwszej walce przegrał w zaledwie 43 sekundy, jednak zapewnia, iż tym razem będzie inaczej i ma już przygotowany plan na pojedynek.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl szef organizacji KSW Martin Lewandowski zaskoczył i przyznał, iż nie wyklucza takiej walki. Podkreślił, iż jest przeciwny takim zestawieniom, ale jednocześnie byłby gotowy po raz kolejny zestawić Najmana z Pudzianowskim.

Na słowa Lewandowskiego zareagował „El Testosteron”, który przypomniał, iż to on jest aktualnie na fali zwycięstw – Jest jedna różnica pomiędzy mną a Pudzianem, której Martin Lewandowski chyba nie zauważył… Ja wygrałem swoje dwie ostanie walki w MMA, Pudzian dwie ostatnie walki przegrał. To byłaby zupełnie inna walka niż 13 lat temu. Pudzian jej chce, ja ją chce i z tego, co wiem Lexi również.

Trzeba jednak zaznaczyć, iż Pudzianowski przegrał z Mamedem Khalidovem i Arturem Szpilką. Natomiast Najman pokonał dwóch debiutantów – prezesa FEN Pawła Jóźwiaka i 60-letniego „Miśka z Nadarzyna”, który trenował zaledwie kilka tygodni.

Jest jedna różnica pomiędzy mną a Pudzianem, której ⁦@martinksw⁩ chyba nie zauważył… Ja wygrałem swoje dwie ostanie walki w mma, Pudzian dwie ostatnie walki przegrał. To byłaby zupełnie inna walka niż 13 lat temu. Pudzian jej chce, ja ją chce i z tego co wiem Lexi również pic.twitter.com/9plX1dfQW8

— Marcin Najman (@MarcinNajman) June 8, 2023
Idź do oryginalnego materiału