Nadchodzi długo wyczekiwane otwarcie tego sklepu. Nareszcie!

2 miesięcy temu

Centrumrowerowe.pl otwiera pierwszy sklep stacjonarny

Centrumrowerowe.pl to bardzo znany serwis internetowy z rowerami dostosowanymi do potrzeb choćby najbardziej wymagających osób. Już niedługo będzie można wreszcie odwiedzić pierwszy stacjonarny sklep tej firmy, na co czekało większość klientów, ponieważ przed zakupem roweru zyskamy szansę zobaczenia na żywo różnych modeli i skonsultowania wyboru z fachowcami.

Pierwszy sklep stacjonarny Centrumrowerowe.pl będzie największą tego typu placówką handlową w naszym kraju. Dowiedzieliśmy się, iż ma liczyć aż 2700 mkw. powierzchni. Klienci znajdą w nim mnóstwo modeli rowerów, akcesoria i różne sprzęty kolarskie i co najważniejsze, zyskają możliwość przetestowania dwukołowych pojazdów na specjalnym torze.

Gdzie i kiedy otworzy się pierwszy sklep Centrumrowerowe.pl?

Pierwszy sklep stacjonarny Centrumrowerowe.pl otworzy się w Warszawie, zostanie zlokalizowany w Centrum Handlowym Okęcie Park. Czy w niedalekiej przyszłości firma planuje również powstanie kolejnych placówek handlowych w innych dużych polskich miastach? Na ten moment nic nie wiadomo w tej sprawie.

Centrumrowerowe.pl poinformowało klientów, iż ich pierwszy sklep stacjonarnych w Centrum Handlowym Okęcie Park zacznie działać od 1 kwietnia. Wszyscy, którzy pojawią się na otwarciu z pewnością będą mogli liczyć na różne niespodzianki.

Idź do oryginalnego materiału