Mundial 2026. "Black-out" reprezentacji Norwegii w meczu z Senegalem

2 godzin temu
Zdjęcie: Mundial 2026. Black-out reprezentacji Norwegii w meczu z Senegalem


Reprezentacja Norwegii w meczu grupowym mistrzostw świata z Senegalem zagra w czarnych strojach. "Wikingowie" pierwszy raz w historii wystąpią w tym kolorze. Natomiast rywale będą ubrani na biało, więc media żartobliwie nazywają spotkanie - nawiązując do telewizji sprzed lat - "czarno-białym".
Idź do oryginalnego materiału