Mundial 2026. "Black-out" reprezentacji Norwegii w meczu z Senegalem
Zdjęcie: Mundial 2026. Black-out reprezentacji Norwegii w meczu z Senegalem
Reprezentacja Norwegii w meczu grupowym mistrzostw świata z Senegalem zagra w czarnych strojach. "Wikingowie" pierwszy raz w historii wystąpią w tym kolorze. Natomiast rywale będą ubrani na biało, więc media żartobliwie nazywają spotkanie - nawiązując do telewizji sprzed lat - "czarno-białym".

2 godzin temu










![Jubileusz z przytupem – dosłownie. „Dzieci Płocka” istnieją 80 lat. Wystawa, film i… wisienka na torcie [FOTO]](https://dziennikplocki.pl/wp-content/uploads/2026/06/1ws.png)




