Marcin Najman i Daro Lew na celowniku Dawida Załęckiego! „To są freaki, to nie jest KSW. Tutaj może…”

3 miesięcy temu

Dawid Załęcki przy okazji ostatniego wywiadu dla portalu fansportu.pl zdradził, z jakimi rywalami chciałby zawalczyć w kolejnych pojedynkach.

„Crazy” na następnej edycji High League miał zmierzyć się z Denisem Labrygą, jednak wydarzenie zostało odwołane, a organizacja zawiesiła działalność. prawdopodobnie jednak zobaczymy Załęckiego w nowej organizacji, gdyż wielu kibiców freak fightów liczy na kolejne starcia z jego udziałem.

Jakiś czas temu mówiło się o jego walce z Marcinem Najmanem. Jak sam przyznał teraz, przez cały czas jest zainteresowany takim zestawieniem:

– Liczyłem na to, iż teraz będzie Najman. To są freaki do cholery, to nie jest KSW. Tutaj się może spotkać każdy z każdym. Nie jest powiedziane, iż się napierdalać na śmierć i życie. Możemy się pobawić.

Jak się okazuje, jest choćby otwarty na walkę z „Daro Lwem”, który po latach w końcu przerwał serię porażek i ma za sobą dwie wygrane:

– Ostatni gdzieś byliśmy w hejt roomie i do Daro Lwa mówię: „Ja jestem zodiakalny lew, ty jesteś Daro Lew, to może zrobimy waleczkę?”. Może to już ten czas.

Idź do oryginalnego materiału