Ma 14 lat, a już drugi raz został mistrzem świata. Tata z istotną deklaracją

1 godzina temu
Zdjęcie: Franek Szczyrba ma dopiero 14 lat, a drugi raz został mistrzem świata.


14-latek z Polski został mistrzem świata. Już drugi raz w karierze. Wcześniej zrobił to w wieku 12 lat. Wielu już nazywa Franka Szczyrbę perełką, następnym Bartoszem Zmarzlikiem. - Jeszcze to do nas nie dociera. Po północy wróciliśmy z zawodów, a o siódmej rano budziliśmy się, żeby myć motocykle. Nigdy nie nazwałbym syna perełką, czy talentem. Na wynik składa się wiele rzeczy. Talent, to tylko jeden klocek domina - mówi Interi Marek Szczyrba, tata Franka, by przy okazji złożyć zaskakującą deklarację. - Robię to, bo chcę przeciąć spekulacje - oświadcza.
Idź do oryginalnego materiału