Lechowy Flesz (czerwiec 2024): Drugi rywal w sparingu, kolejne występy w kadrach

kkslech.com 4 miesięcy temu

Lechowy Flesz – krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko. To szybkie notki na tematy o których nie napiszemy szerzej, a które są ciekawostkami lub informacjami mogącymi zainteresować kibiców. Od lata 2022 aktualizacja cyklu 24 godziny na dobę.

02.06, 12:25 – Lechici zakończyli udział w ME U-17

Polska zakończyła swój udział w Mistrzostwach Europy U-17 na ćwierćfinale. Biało-czerwoni w 1/4 cypryjskiej imprezy przegrali z Portugalią 1:2, w tym meczu zagrał tylko Igor Brzyski. Inni powołani lechici w postaci Mateusza Pruchniewskiego, Kamila Jakóbczyka i Wojciecha Mońki nie weszli na murawę.

02.06, 12:25 – W II-lidze wszystko jasne

Dnia 1 czerwca do Kotwicy Kołobrzeg i Pogoni Siedlce dołączyła Stal Stalowa Wola. Beniaminek po wyjazdowej wygranej nad KKS-em Kalisz wygrał baraże o awans do I-ligi. W tym tygodniu wyjaśni się, czy rezerwy Lecha Poznań pozostaną w II-lidze. Warto przypomnieć, iż Olimpia Elbląg, Skra Częstochowa oraz Radunia Stężyca nie otrzymały licencji.

02.06, 12:25 – Kolejny rywal w sparingu

Dnia 13 lipca Lech Poznań rozegra sparing z czeskim klubem FK Teplice. Przypomnijmy, iż 6 lipca ma zmierzyć się z Dundee FC. Niebawem zostanie ogłoszony pełny plan letnich sparingów Kolejorza, który do zajęć powróci 20 czerwca.

02.06, 12:25 – Późny powrót

Pierwsze kluby Ekstraklasy ogłaszają już plan letnich przygotowań. Na razie tylko Górnik Zabrze zaczyna letnie przygotowanie później od Kolejorza (21 czerwca).

02.06, 12:25 – Występ lechitów w kadrach

W sobotę, 1 czerwca Polska U-21 przegrała w towarzyskim meczu z Macedonią Północną 1:2. Do 62 minuty grał Filip Szymczak, do 45 minuty Filip Marchwiński, a od 46 minuty na boisku biegali Maksymilian Pingot i Antoni Kozubal.

02.06, 12:25 – Były lechita zmienił klub

Dawny pomocnik Lecha Poznań, Juliusz Letniowski przeszedł z Ruchu Chorzów do Miedzi Legnica.

02.06, 12:25 – interesujące podsumowanie

Na YouTube dziennikarze serwisu goal.pl ciekawie podsumowali ostatnie spotkanie wybranych mediów z Piotrem Rutkowskim. W wolnej chwili warto obejrzeć.