Ładny gest Iranu wobec USA. Tak pożegnali się z Los Angeles
1 dzień temu
Zdjęcie: Ładny gest Iranu wobec USA. Tak pożegnali się z Los Angeles
Reprezentacja Iranu wywalczyła bezbramkowy remis z Belgią i zachowała szanse na awans do fazy pucharowej mistrzostw świata. Po meczu tamtejsza kadra zdecydowała się na znaczący gest.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Ładny gest Iranu wobec USA. Tak pożegnali się z Los Angeles
Powiązane
Borek o messim: transimsję skończyliśmy wzruszeni #shorts
1 godzina temu
Polecane
Dni Ziemi Ostrzeszowskiej – wielki finał!
24 minut temu
Ostrowia nie zmarnowała szansy
28 minut temu
WIELKI SUKCES NASZYCH KICKBOXERÓW!
40 minut temu
MVP SuperPucharu Polski pozostaje w Gorzowie Wlkp.
43 minut temu















