Koszmarny powrót na trawę. Świątek odpada po pierwszym meczu

1 godzina temu
Zdjęcie: /ARNE DEDERT /PAP/DPA


Iga Świątek odpadła już w drugiej rundzie turnieju WTA 500 na trawiastych kortach w niemieckim Bad Homburg. Najwyżej rozstawiona tenisistka, która w ostatniej edycji tej imprezy dotarła do finału, przegrała z Amerykanką Emmą Navarro 5:7, 6:2, 3:6. To był...
Idź do oryginalnego materiału