Kołtoń o odejściu Nsame z Legii. "Dawał sygnały, iż chce zostać"
Zdjęcie: Kołtoń o odejściu Nsame z Legii. Dawał sygnały, że chce zostać
Jean-Pierre Nsame nie przedłuży wygasającego 30 czerwca kontraktu z Legią Warszawa. Napastnik jest o krok od przejścia do Pogoni Szczecin i przeszedł już testy medyczne. Na kanale Meczyki.pl ujawniono kulisy całałęj sagi transferowej.

1 godzina temu














