Kojoty szokują Steelers zwycięstwem 27-24

3 dni temu

Indianapolis Colts (2-2) przetrwali przerażenie ze strony Pittsburgh Steelers (3-1) i zwyciężyli 27-24 na stadionie Lucas Oil w czwartym tygodniu.

Prowadzili 17-0 w pierwszej połowie, a Steelers powoli wracali do remisu lub wygranej w ostatnich dwóch minutach. Po tym, jak został ranny po trzech prostych przyłożeniach, obrona Indy utrzymała Pittsburgh poza zasięgiem rzutów z gry, co przypieczętowało zwycięstwo.

To zwycięstwo miało swoją cenę. Anthony Richardson opuścił boisko z powodu kontuzji wskaźnika biodra w pierwszej kwarcie po tym, jak zaczął gorąco rzucać piłką, a Jonathan Taylor nie był w stanie dokończyć meczu.

Podpisanie kontraktu z Joe Flacco na rezerwowego przyniosło w niedzielę korzyści Chrisowi Ballardowi. Prowadził cztery ataki punktowe i był Joe Cool w sytuacjach trzecich.

Colts po rozpoczęciu sezonu z bilansem 0-2 zdołali dojść do stanu 2-2.

Klucze do gry

• Braden Smith wszedł do gry w świetnym humorze, po zaledwie jednym treningu w tym tygodniu. W drugim meczu z rzędu, w którym się z nim mierzył, (czasami z pomocą) trzymał TJ Watta do zera. Steelers zakończyli mecz z dwoma workami i ośmioma trafieniami QB.
  • Wychodzimy na prowadzenie 17:0. Na początku meczu atakujący Indy zdobyli bramkę po trzech prostych przejazdach. Dwa przyłożenia z rzędu i jeden gol z gry w pierwszych 18 minutach pierwszej połowy.
  • Kosztowna wpadka George’a Pickensa w czerwonej strefie. Pittsburgh miał już znaleźć się na linii pięciu jardów Indy, aby zdobyć pierwsze punkty w meczu, ale próba wślizgu Nicka Crossa doprowadziła do tego, iż Pickens stracił piłkę, a Julian Blackmon wskoczył na nią.
  • Trzy duże konwersje Joe Flacco po trzeciej próbie. Przy prowadzeniu 17-10 Flacco uderzył Michaela Pittmana Jr., zdobywając 12 jardów w 3. i 10. miejscu, następnie Josh Downs zdobywał 25 jardów w 3. i 7. miejscu oraz 15-jardowe przyłożenie do Aleca Ogletree trzeci i 10.

3 gwiazdki gry

1. WR Michael Pittman Jr.: Wchodząc do czwartego tygodnia, Pittman Jr. miał 11 przyjęć na 88 jardów odbiorczych. Rozegrał swój najlepszy mecz w okresie przeciwko Pittsburghowi, kończąc z sześcioma złapaniami na odległość 113 jardów.
  2. WR Josh Downs: Mr. First Downs zagrał w swoim drugim meczu w tym sezonie. Złapał cztery z ośmiu przyjęć przy trzecich upadkach, za pierwsze upadki i przyłożenie. Skończył z 82 jardami odbiorczymi.
  3. DE Dayo Odeyingbo: Najlepszy mecz w okresie rozegrał Odeyingbo, grający w defensywie. Poprowadził drużynę w workach (półtora), plus trzy odbiory (1 solo), TFL i dwa trafienia QB.

Największy na wynos

Colts znaleźli sposób na zwycięstwo pomimo licznych kontuzji, ale najważniejszym tematem rozmów będzie stan zdrowia Anthony’ego Richardsona. Opuścił grę z powodu kontuzji wskaźnika biodra, ale donoszono, iż Indianapolis tego chciał graj bezpiecznie z lideremale obawy dotyczące jego umiejętności kończenia meczów ponownie wzrosły. Joe Flacco był w stanie utrzymać prowadzenie, jednak po wyjściu AR z boiska zabrakło szybkiego ataku. jeżeli kontuzja Richardsona okaże się poważniejsza, niż początkowo sądzono, będzie to zupełnie inne przewinienie.

Szybkie hity

• EJ Speed ​​zakończył walkę z 13 odbiorami (12 solo) i dwoma TFL. Prędkość ma teraz zremisował z Zachem Thomasem (osiem) w najdłuższej serii meczów z ponad 10 odbiorami w historii NFL.
  • Według statystyk nowej generacji, Joe Flacco był skuteczny przy krótkich podaniach (0-9 jardów w powietrzu), wykonując każdą ze swoich 12 takich prób na 109 jardów i dwa przyłożenia. Flacco rzucił niekompletne podanie po swoim samotnym, pod presją upadku po trzeciej próbie.
  • Według statystyk nowej generacji TJ Watt zdołał wytworzyć tylko jedną presję w 21 pojedynkach z Bradenem Smithem (4,8%). Watt wygenerował jeszcze jedną presję w 8 pojedynkach w połączeniu ze wszystkimi innymi blokerami podań Colta (12,5%). Watt wygenerował presję zaledwie w 6,9% wszystkich podań, co stanowi najniższy wskaźnik presji w meczu od 11. tygodnia 2023 r. przeciwko Browns (5,0%).
  • Według statystyk nowej generacji Michael Pittman złapał pięć z siedmiu celów rzuconych obok drążków na odległość 111 jardów. Anthony Richardson trafił 2 z 2 na 60 jardów po takich podaniach do Pittmana, zanim opuścił mecz z powodu kontuzji. Po zastąpieniu Richardsona Joe Flacco wykonał 3 z 5 takich prób do Pittmana na 51 jardów. Pittman złapał 1 z 2 celów rzuconych przed patyczkami na odległość 2 metrów.

Kontuzje

• C Ryan Kelly (szyja), CB Kenny Moore II (biodro) i DE Kwity Paye (quad) byli nieaktywni.
  • Anthony Richardson wyszedł ze wskaźnikiem biodra.
  • Jonathan Taylor odszedł z kontuzją kostki.
  • Tyquan Lewis odszedł i wrócił z kontuzją łydki. Wyjechał ponownie z spekulowano na temat kontuzji ramienia.

Co dalej?

Colts są w drodze, aby odwiedzić Jacksonville Jaguars (0-4) na pojedynek w piątym tygodniu. Od 2014 roku nie wygrali meczu w Duval.