Katastrofa Igi Świątek. Pierwsza rywalka odprawiła Polkę do domu

2 godzin temu
Zdjęcie: Katastrofa Igi Świątek. Pierwsza rywalka odprawiła Polkę do domuwie


To nie tak miało być. Start Igi Świątek w turnieju WTA 500 na trawiastych kortach w niemieckim Bad Homburg zakończył się katastrofą. Polka, która była najwyżej rozstawioną tenisistką w zawodach w swoim pierwszym meczu przegrała w z Amerykanką Emmą Navarro 5:7, 6:2, 3:6. Przed rokiem w tym miejscu 25-latka z Raszyna dotarła do finału.
Idź do oryginalnego materiału