Katastrofa Igi Świątek. Pierwsza rywalka odprawiła Polkę do domu
Zdjęcie: Katastrofa Igi Świątek. Pierwsza rywalka odprawiła Polkę do domuwie
To nie tak miało być. Start Igi Świątek w turnieju WTA 500 na trawiastych kortach w niemieckim Bad Homburg zakończył się katastrofą. Polka, która była najwyżej rozstawioną tenisistką w zawodach w swoim pierwszym meczu przegrała w z Amerykanką Emmą Navarro 5:7, 6:2, 3:6. Przed rokiem w tym miejscu 25-latka z Raszyna dotarła do finału.

2 godzin temu



![To była najlepsza akcja w meczu Igi Świątek? [WIDEO]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c04acb1a3a1_79560135.jpg)










