Jako pierwszy złamał "magiczną" barierę. Teraz usłyszał wyrok
Zdjęcie: Kibiwott Kandie
Organizacja Athletics Integrity Unit (AIU) podjęła decyzję o nałożeniu kar na Kibiwotta Kandiego. Kenijski biegacz miał dopuścić się dwukrotnego naruszenia przepisów antydopingowych, za co pierwotnie został zdyskwalifikowany na okres ośmiu lat. 30-latek przyznał się jednak do winy, a tym samym okres dyskwalifikacji został skrócony.

1 dzień temu







![Upalny weekend w Ostrołęce. Mieszkańcy szukają ochłody nad Narwią [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/728473677_1521455819482424_5832364669459214435_n.jpg)

![„Do odważnych świat należy". Rowerami z Olszewa-Borek do Przystani [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/img_5226.jpg)