Irańczyk się odpalił. Zaatakował FIFA i Amerykanów

1 godzina temu
Zdjęcie: Irańczyk się odpalił. Zaatakował FIFA i Amerykanów


Iran mógł przypieczętować bezpośredni awans do fazy pucharowej w końcówce meczu z Egiptem. Decyzje sędziów jednak były bezwzględne. Upust emocjom po meczu dał Mehdi Taremi. Gwiazda zrównała z ziemią FIFA i USA oraz poruszyła wiele drażliwych tematów.
Idź do oryginalnego materiału