Irańczyk się odpalił. Zaatakował FIFA i Amerykanów
Zdjęcie: Irańczyk się odpalił. Zaatakował FIFA i Amerykanów
Iran mógł przypieczętować bezpośredni awans do fazy pucharowej w końcówce meczu z Egiptem. Decyzje sędziów jednak były bezwzględne. Upust emocjom po meczu dał Mehdi Taremi. Gwiazda zrównała z ziemią FIFA i USA oraz poruszyła wiele drażliwych tematów.

1 godzina temu













