Infantino zrobił z mundialu zakładowy piknik [OPINIA]

1 godzina temu
Zdjęcie: Infantino zrobił z mundialu zakładowy piknik [OPINIA]


W Ameryce wszystko musi być najlepsze i największe. Przerwy w meczach mundialu są już dłuższe niż mecze. Nikt tak dobrze jak Amerykanie nie poradził sobie z piorunami. Jak błyśnie w Szczecinie, to grać nie można w Rzeszowie. Proste, a jakie genialne!
Idź do oryginalnego materiału