Infantino zrobił z mundialu zakładowy piknik [OPINIA]
Zdjęcie: Infantino zrobił z mundialu zakładowy piknik [OPINIA]
W Ameryce wszystko musi być najlepsze i największe. Przerwy w meczach mundialu są już dłuższe niż mecze. Nikt tak dobrze jak Amerykanie nie poradził sobie z piorunami. Jak błyśnie w Szczecinie, to grać nie można w Rzeszowie. Proste, a jakie genialne!

1 godzina temu











![Efektowne zakończenie sezonu w obozie siatkarek Polonii [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/40-1.jpg)


