Hiszpan zostaje w Wiśle Kraków. Podpisał nową umowę
1 dzień temu
Zdjęcie: Hiszpan zostaje w Wiśle Kraków. Podpisał nową umowę
Wisła Kraków dopięła swego i awansowała do PKO Ekstraklasy. W klubie zapadają ważne decyzje kadrowe. Kolejna z nich została ogłoszona. Podpis pod nowym kontraktem złożył Marc Carbo.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Hiszpan zostaje w Wiśle Kraków. Podpisał nową umowę
Powiązane
FIFA znów ukarała Lechię Gdańsk. Wokół klubu wrze
1 godzina temu
Polecane
Włókniarz w grze o IV ligę
51 minut temu
Oferta WSPÓŁPRACY
1 godzina temu











![Jubileusz z przytupem – dosłownie. „Dzieci Płocka” istnieją 80 lat. Wystawa, film i… wisienka na torcie [FOTO]](https://dziennikplocki.pl/wp-content/uploads/2026/06/1ws.png)




