Historia jak z filmu! Był skazany na 8 lat, potem prowadził reprezentację Polski. Zginął na wojnie jak bohater

1 dzień temu
Przemysław Warmiński w 1938 roku prowadził reprezentację Polski, m. in. na mistrzostwach świata w Pradze. Nieco ponad rok później ten były tenisista, a także działacz Młodzieży Wszechpolskiej i ONR-u, a także dziennikarz, zginął w obronie Warszawy
Idź do oryginalnego materiału