Grudziądzanin Cezar Sidya wywalczył brązowy medal Halowych Mistrzostw Polski U23! W skoku wzwyż zaliczył wysokość 2.10 m (zdjęcia)

egrudziadz.pl 1 miesiąc temu

Cezar Sidya zajął też wysokie, piąte miejsce w klasyfikacji seniorskiej.

Mamy w Grudziądzu lekkoatletyczny talent! Cezar Sidya pokonał wysokość 2.10 m. (SB). Gdyby zaliczył wysokość 2.14 m., a stać go na to, zdobyłby srebro MP U23 i medal w klasyfikacji seniorów. Niemniej i tak występ w mistrzostwach kraju trzeba uznać za bardzo udany, a zdobycie trofeum – medalu Halowych Mistrzostw Polski to sukces! Wielkie gratulacje.

Mistrzostwa Polski odbyły się w hali w Toruniu. Inny zawodnik Olimpii Grudziądz Jakub Augustyniak startował w finale biegu na 800 m. i zakończył rywalizację na ósmym miejscu. Brawo.

(marz)

Medalistów w konkurencji skok wzwyż dekorował prezydent Torunia Michał Zaleski (z lewej).