Gotuje się po porażce Świątek, mają już dość. "Obraz nędzy i rozpaczy"
1 godzina temu
Zdjęcie: Iga Świątek w Bad Homburg
- Strona główna
- Tenis
- Gotuje się po porażce Świątek, mają już dość. "Obraz nędzy i rozpaczy"
Powiązane
Statystyki: asy, podwójne błędy & przełamania (25.06.26)
3 godzin temu
Emma Raducanu ogłasza w sprawie zakończenia kariery
4 godzin temu
Polecane
Najlepszy prezent ślubny? Polacy chcą teraz tylko tego
1 godzina temu
Polska luka AI: wszyscy mówią, niewielu wdraża
1 godzina temu












