Trzaskowski pogratulował Legii. I się zaczęło
1 godzina temu
Zdjęcie: Trzaskowski pogratulował Legii. I się zaczęło
W siódmym meczu finałowej serii Legia Warszawa zapewniła sobie mistrzostwo Polski. Tytułu koszykarzom pogratulował prezydent miasta Rafał Trzaskowski. Odpowiedź internautów była bezlitosna.
- Strona główna
- Koszykówka
- Trzaskowski pogratulował Legii. I się zaczęło
Powiązane
Trzaskowski ruszył z gratulacjami. I się zaczęło. Burza
3 godzin temu
Legia Warszawa mistrzem Polski. Drugi raz z rzędu
11 godzin temu
Legia Warszawa ponownie mistrzem Polski
12 godzin temu
Legia to zrobiła! Legia znowu jest mistrzem Polski!
12 godzin temu
Polecane
FIRE, czyli jak osiągnąć finansową niezależność
1 godzina temu
O odbieraniu odznaczeń / janko
1 godzina temu











