Trzaskowski pogratulował Legii. I się zaczęło

1 godzina temu
Zdjęcie: Trzaskowski pogratulował Legii. I się zaczęło


W siódmym meczu finałowej serii Legia Warszawa zapewniła sobie mistrzostwo Polski. Tytułu koszykarzom pogratulował prezydent miasta Rafał Trzaskowski. Odpowiedź internautów była bezlitosna.
Idź do oryginalnego materiału