Gang Albanii pokonany. Allstarsi strzelili 6 goli

fakty.bialystok.pl 6 dni temu

Co mogą robić piłkarze na piłkarskiej emeryturze? Oczywiście, że… grać w piłkę dalej. Tak przynajmniej robią byli piłkarze Jagiellonii Białystok. Drużyna Allstars Jagiellonia cały czas gra mecze w kraju i za granicą. I na dodatek odnosi sukcesy. W sobotę na boiskach przy ulicy Elewatorskiej pokonała zawodników z FC Jata Tirana z Albanii. W sobotę, 28 września, po bardzo długiej przerwie, na boisko wyszli byli piłkarze Allstars Jagiellonia. Chociaż w tym przypadku długa przerwa nie oznacza brak rozgrywek, ale po prostu mecze rozrywane na własnych boiskach. Jak mówią sami piłkarze, mecz rozegrany na „własnych śmieciach" był dla nich o tyle ważny, gdyż rozgrywany przed własną publicznością. Od paru lat bowiem, byli piłkarze białostockiego klubu, grali tylko na wyjazdach i to w większości zagranicznych. W sobotę na obiektach Jagiellonii przy ulicy Elewatorskiej w zmierzyli się z albańskim klubem FC Jata Tirana. Mecz ten był okazją do rewanżu czerwcowego pojedynku w Tiranie gdzie białostoczanie zremisowali 1-1. Drużyna albańska oparta na zawodnikach, którzy w przeszłości reprezentowali kluby tamtejszej ekstraklasy przyjęła zaproszenie na rewanż i pojawiła się w Białymstoku. Mecz ten był zdominowany przez bardzo dobrze dysponowaną drużynę gospodarzy i zakończył się wynikiem 6-2. Goście tylko do