Finału nie będzie. Polka odpadła po zaciętym boju
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Finału nie będzie. Polka odpadła po zaciętym boju
Martyna Kubka nie wywalczy tytułu w turnieju rangi ITF W50 w Lopocie. Nasza tenisistka odpadła w półfinale po tym, jak stoczyła trzysetowy bój z Carolyn Ansari, który nie zakończył się dla niej dobrze.
- Strona główna
- Tenis
- Finału nie będzie. Polka odpadła po zaciętym boju
Powiązane
Coco Gauff wyrzucona w Berlinie! Blamaż. Prowadziła już 6:1
1 godzina temu









