Czy Justin Fields przejmie stery Steelers w 5. tygodniu?

1 tydzień temu

The Pittsburgh Steelers ponieśli pierwszą porażkę w okresie 2024, przegrywając rywalizację w czwartym tygodniu na rzecz Colty z Indianapolis27-24. Jest to także pierwsza porażka Justina Fieldsa w drużynie Steelers, co rodzi pytania, czy Steelers prawdopodobnie zastąpią go Russellem Wilsonem, pod warunkiem, iż będzie zdrowy.

Ofensywa Fieldsa i Steelers była fatalna w pierwszej połowie porażki, ale w ostatnich dwóch kwartach zespół odmienił sytuację, zanim ostatecznie nie udało mu się doprowadzić do remisu po ostatnim posiadaniu piłki.

Pola skończone 22 z 34 na 312 jardów i jedno przyłożenie, dodając jednocześnie dwa kolejne przyłożenia i 55 jardów po ziemi, co było jego najbardziej produktywnym osiągnięciem w 2024 r. Był to również najwyższy łączny wynik w Pittsburghu.

Jednak w pokazie nie obyło się bez kilku błędów Fieldsa, który podczas zawodów dwukrotnie popełnił błąd i jeden z nich przegrał.

Przegrana porażka miała miejsce w pierwszej połowie i sprawiła, iż ​​Fields próbował uciec przed presją i stracił mnóstwo jardów, zanim odwrócił piłkę. Okazało się to kosztowne, ponieważ przed meczem Pittsburgh znajdował się w zasięgu kosza z gry.

Następnie, w ostatniej fazie meczu Steelers, Fields nie był gotowy na snap, co doprowadziło do fuffa, który kosztował Steelers 12 jardów i dał im drugą bramkę oraz 22, po których atakujący nie mogli się otrząsnąć. .

Aby być uczciwym wobec Fieldsa, miał wiele do pokonania. Ochrona podań po raz kolejny była słaba, George Pickens przegrał faul na linii pięciu jardów Coltsów, a obrona Steelers nie zapewniła żadnego wsparcia i przez cały mecz Fields gonił za punktami.

Teraz, patrząc w przyszłość na piąty tydzień, Steelers mogą podjąć decyzję w środku pola. Według Ian Rapoport z NFL NetworkOczekuje się, iż Wilson będzie w pełni zdrowy przed walką z Dallas Cowboys.

„W moim rozumieniu nadchodzi czas” – powiedział Rapoport. „Russell Wilson jest już prawie w pełni zdrowia, tak blisko pełnego zdrowia jak dotychczas. Tak naprawdę, gdyby to był mecz play-off, jeżeli byłby to Super Bowl, na pewno by zagrał. To powiedziawszy, prawdopodobnie po tym tygodniu Mike Tomlin osiągnie punkt, w którym Russell Wilson będzie wystarczająco zdrowy i będzie musiał wyznaczyć startera, i oczywiście oczekuje się, iż będzie to Justin Fields.

Gdyby wszystko toczyło się tak jak w pierwszej połowie, Fields prawdopodobnie straciłby pracę, gdyby Wilson rzeczywiście był na tyle zdrowy, aby grać w 5. tygodniu. Jednak Fields prawdopodobnie zapewnił sobie kolejny start swoją imponującą drugą połową, chociaż smycz nie pomaga Nie sądzę, iż zajmie to dużo czasu, gdy Wilson będzie czekał za kulisami.