Czułem się wtedy najwstrętniej w moim piłkarskim życiu
1 godzina temu
Zdjęcie: Tomasz Frankowski
W dogrywce rewanżowego meczu Wisły z Panathinaikosem w Atenach — nie istniałem. Łapały mnie po trzy skurcze na minutę, było 1:4, a ja czułem, iż z niczym nie nadążam — wspomina Tomasz Frankowski w komentarzu z cyklu "Podcinka".
- Strona główna
- Piłka nożna
- Czułem się wtedy najwstrętniej w moim piłkarskim życiu
Powiązane
"Here we go". Oto nowy klub Lewandowskiego
25 minut temu
Oto nowy klub Roberta Lewandowskiego. Jest potwierdzenie
30 minut temu
Piłkarz Realu przeżył dramat. To powiedział mu Ronaldo
41 minut temu
Bohater mundialu nie trafi do Polski? Są nowe wieści
47 minut temu
Prezydent Korei się wściekł. Zażądał dochodzenia
1 godzina temu
Polecane
Pozostaje niewielki niedosyt…
55 minut temu
Wieczorem inauguracja Lubuskiego Lata Filmowego w Łagowie
1 godzina temu






![Bułgaria pokonuje Ukrainę 3:1 po emocjonującym meczu w Lublanie [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MZ83OKIUQ7SEN-C461.jpg)








