Co za końcówka! Atletico Madryt 2:1 RB Lipsk – skrót meczu (WIDEO)

atleti.pl 2 tygodni temu

Jednym z czwartkowych meczów pierwszej kolejki Ligi Mistrzów, było spotkanie Atletico Madryt przeciwko RB Lipsk. Choć Atletico ostatecznie zdołało wyrwać komplet punktów, emocji nie brakowało.

W przypadku podopiecznych Diego Simeone, te wspomniane emocje, związane z początkiem meczu, nie były jednak w żadnym wypadku pozytywne. Za nami zaledwie 4 meczowe minuty, a Sesko cieszy się z gola na 1:0 dla gości.

Sesko strzela, RB Lipsk prowadzi! 💪 Błyskawiczna kontra gości i w Madrycie mamy niespodziankę na początek spotkania 👀

📺 Mecz z Atletico trwa w CANAL+ EXTRA2 i CANAL+ online: https://t.co/CSTjelglZW pic.twitter.com/H9TiRCgVDp

— CANAL+ SPORT (@CANALPLUS_SPORT) September 19, 2024

Później Atletico wzięło się jednak za odrabianie strat. W 28. minucie stan meczu wyrównał Griezmann, a w ostatniej minucie podstawowego czasu, wyższość drużyny z Madrytu potwierdził Gimenez. Mecz kończy się wynikiem 2:1.

Ależ euforia w Madrycie! 🔥 Antoine Griezmann wyrównuje, a reakcja publiczności mówi sama za siebie 😍

📺 Mecz z RB Lipsk trwa w CANAL+ EXTRA2 i CANAL+ online: https://t.co/CSTjelglZW pic.twitter.com/KJNPbkvPF4

GIMENEZ! ATLETICO! CO ZA KOŃCÓWKA W MADRYCIE! 🔥🔥🔥

To po prostu trzeba zobaczyć 👇👇👇

📺 Już za chwilę Magazyn skrótów Ligi Mistrzów UEFA w CANAL+ EXTRA1 i CANAL+ online: https://t.co/CSTjelgTPu pic.twitter.com/K7vONa2fQ6