Było tuż po meczu. Taką wiadomość do Amerykanów zostawił Iran

1 godzina temu
Zdjęcie: Było tuż po meczu. Taką wiadomość do Amerykanów zostawił Iran


Reprezentanci Iranu po remisie z Egiptem 1:1 w Seattle na MŚ 2026 umieścili w szatni odręcznie napisany list. Dokument podkreśla wyższość honoru nad zwycięstwem oraz dziękuje gospodarzom za gościnność mimo trudnej sytuacji logistycznej.
Idź do oryginalnego materiału