Błaszczykowski szczerze o awansie Wisły. Pochwalił jedną osobę
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Błaszczykowski szczerze o awansie Wisły. Pochwalił jedną osobę
Po czterech sezonach spędzonych w I lidze Wisła Kraków wywalczyła upragniony awans do PKO Ekstraklasy. Głos na ten temat zabrał Jakub Błaszczykowski.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Błaszczykowski szczerze o awansie Wisły. Pochwalił jedną osobę
Powiązane
Sensacja. W taki sposób Haiti strzeliło gola Maroku
2 godzin temu
Było 0:2 i Polacy dostali reprymendę od Nikoli Grbicia
2 godzin temu
Szwajcaria lepsza od Kanady. Oba zespoły grają dalej
2 godzin temu
Borek o przeżyciach na mundialach #shorts
2 godzin temu
Borek: jak funkcjonuję podczas mundialu? #shorts
2 godzin temu
Polecane
Trzy źródła aktywności – III Nadwieprzański Triathlon
1 godzina temu
Muzyczne kalendarium – 25 czerwca
2 godzin temu
Dodatkowe środki na rozwój infrastruktury sportowej
4 godzin temu
Młodzi kolarze będą ścigać się blisko Ostrowa
4 godzin temu


















