Wygląda na to, iż będzie rewanż Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem. Do spełnienia został jeden warunek. O tym, co zadecyduje o tym możliwym głośnym rewanżu opowiedział dyrektor sportowy organizacji KSW Wojsław Rysiewski. Do pierwszej walki Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką doszło 11 maja 2024 roku podczas gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Pojedynek był jednym z najbardziej wyczekiwanych starć w polskim MMA, ponieważ obaj zawodnicy wywodzili się ze sportów uderzanych i do klatki wchodzili jako niepokonani zawodnicy MMA.