Andrzej Bargiel już w bazie pod Nanga Parbat. Szykuje się do kolejnego wyzwania
Zdjęcie: Andrzej Bargiel już w bazie pod Nanga Parbat. Szykuje się do kolejnego wyzwania
Andrzej Bargiel realizuje kolejną istotną wyprawę w swoim życiu. Polak znajduje się już w bazie pod Nanga Parbat. Jego celem jest wejście na szczyt (8126 m n.p.m.) bez użycia dodatkowego tlenu, a następnie zjazd na nartach z wierzchołka góry.

2 godzin temu









![Moja choroba nie zostawia siniaków, nie krwawi. Niewidzialna towarzyszka: migrena [TAKA PANI URODA]](https://cdn.oko.press/cdn-cgi/image/trim=534;0;540;0,width=1200,quality=75/https://cdn.oko.press/2026/06/20260618-Pamula-migrena-ilu-IK-1.jpg)