Aktualizacja kontuzji Aarona Rodgersa w piątym tygodniu zaskakuje głównego trenera

W końcu Aaron Rodgers znalazł się w raporcie dotyczącym kontuzji New York Jets.

Podczas gdy Jets przygotowywali się do wyjazdu do Londynu, gdzie miał zmierzyć się z niepokonanym Minnesota Vikings, Rodgers oficjalnie nie mógł uczestniczyć w środowych treningach z powodu kontuzji kolana.

„Radzi sobie tylko z kolanem, ale nie martwimy się tym. To dla ducha reguły. jeżeli jest leczony, musi być uwzględniony w raporcie dotyczącym kontuzji” – powiedział Salih podczas środowego przemówienia do reporterów w Florham Park.

W poniedziałek Saleh zasugerował, iż nie należy spodziewać się pojawienia się Rodgersa w raporcie z tego tygodnia.

„Nie sądzę. Z wszystkiego, co zebrałem, wynika, iż ​​jest to zwykłe zmęczenie spowodowane wczorajszym pobiciem” – powiedział Salih.

Pod presją przez większą część porażki w czwartym tygodniu i jednocześnie przegrywając, Rodgers zwolnił się po zagraniu w trzeciej i drugiej kwarcie w późniejszych fazach czwartej kwarty. Wstał powoli i ostrożnie odszedł na pobocze.

„Czuję się trochę wkurzony. Zrobiłem kilka zdjęć. Kolano jest trochę spuchnięte, ale po 4. tygodniu widać pewne zmęczenie” – powiedział Rodgers podczas wtorkowego cotygodniowego występu w Pat McAfee Show.

40-letni Rodgers, który niecałe 13 miesięcy temu doznał kontuzji lewego ścięgna Achillesa, został pięciokrotnie zwolniony podczas porażki Jets u siebie z Denver Broncos 10:9 29 września.

Liniowy obrońca CJ Mosley, który opuścił dwa mecze z powodu kontuzji palca, również miał w środę ograniczony udział w rozgrywkach. W ataku Morgan Moses (kolano) i Tyron Smith (weterynarz) nie wzięli udziału.