Rozgrywające pożegnały się z LOS-em i Nike Węgrów

3 miesięcy temu

Trwają roszady na zapleczu TAURON Ligi. Po sezonie spędzonym w barwach LOS-u Nowy dwór Mazowiecki z zespołu odchodzi Katarzyna Maj. W barwach PMKS Nike Węgrów w kolejnych rozgrywkach zabraknie natomiast Matyldy Grabowskiej.

Katarzyna Maj do zespołu z Nowego Dworu Mazowieckiego dołączyła dopiero w końcówce okresu przygotowawczego, ale gwałtownie zaaklimatyzowała się w drużynie i w drugiej części sezonu stanowiła o jej sile. W sumie rozgrywająca rozegrała 30 spotkań, w których zdobyła 72 punkty, z czego 11 blokiem i 23 bezpośrednio z pola zagrywki. To już czwarta zawodniczka, która żegna się z LOS-em Nowy Dwór Mazowiecki. Wcześniej klub ogłosił zakończenie współpracy z Agnieszką Czerwińską, Julią Grzelak oraz Pauliną Reiter.

Spora przebudowa składu szykuje się w PMKS Nike Węgrów. Do tej pory z zespołu odeszło już pięć siatkarek, a teraz do tego grona dołączyła także Matylda Grabowska. To wychowanka Częstochowianki Częstochowa, z którą zaczynała swoją karierę w seniorskiej siatkówce. W minionym sezonie w barwach Nike Węgrów wystąpiła w 87 setach, notując na swoim koncie 33 oczka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

Idź do oryginalnego materiału