Rapacz pożegnana przez Developres

3 miesięcy temu

Wicemistrz Polski – Developres Bella Dolina Rzeszów dopiero od kilku dni informuje o tym, które zawodniczki nie będą już występowały w rzeszowskich szeregach w okresie 2023/2024. Czwartą siatkarką, która nie będzie już reprezentować kolorów Developresu została atakująca Izabella Rapacz. Siatkarka prawdopodobnie przeniesie się do Niemiec.

Developres Bella Dolina Rzeszów ponownie z pewnym niedosytem zakończył sezon. Po raz czwarty z rzędu rzeszowianki zdobyły srebro mistrzostw Polski. Rzeszowianki z dobrej strony pokazały się w Lidze Mistrzyń, jednak zakończyły udział na ćwierćfinale. Podczas Pucharu Polski po efektownym spotkaniu w półfinale podopieczne trenera Antigi musiały uznać wyższość ŁKS-u Commercecon Łódź.

Krótko po finale TAURON Ligi rzeszowianie pożegnali swoją kapitan – Jelenę Blagojević, która w następnym sezonie zagra w Chinach. Kolejne siatkarki, które nie będą już występować w Rzeszowie, klub zaczął przedstawiać na początku czerwca. Dotychczas pożegnano się z Katarzyną Bargowską i Julią Bińczycką. Kolejną siatkarką, która nie będzie już grać w Developresie jest Izabella Rapacz.

Atakująca przeszła do Rzeszowa przed sezonem 2021/2022 z #VolleyWrocław. W rzeszowskim zespole pełniła głównie rolę zmienniczki. W minionych rozgrywkach Izabella Rapacz wystąpiła w 64 setach, podczas których zdobyła 115 punktów. Z nieoficjalnych informacji wynika, iż atakująca będzie kontynuować karierę w Niemczech w drużynie VC Wiesbaden.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

Idź do oryginalnego materiału