Kolejne wzmocnienie Rapidu Bukareszt

3 miesięcy temu

Rumuński Rapid Bukareszt buduje doświadczony skład. Po zakontraktowaniu Dejana Vinicia i Nicolasa Marechala do zespołu ze stolicy Rumunii dołączył Christian Fromm.

Jest to znaczące wzmocnienie dla zespołu, który z niecierpliwością czeka na nadchodzący sezon. Reprezentant Niemiec to utytułowany zawodnik z bogatą karierą, który wniesie do Rapidu bogate międzynarodowe doświadczenie. Christian Fromm ma naprawdę imponujący dorobek, zdobył brązowy medal na mistrzostwach świata w 2014 roku i wywalczył srebro w mistrzostwach Europy w 2017 roku. Nie próżnował również w rozgrywkach klubowych, dwukrotnie wygrał Bundesligę z VfB Friedrichshafen, na swoim koncie my występy w lidze włoskiej, francuskiej, greckiej czy tureckiej. W Polsce kibice mogli go poznać, kiedy bronił kolorów Jastrzębskiego Węgla.

To nie pierwszy były plusligowiec, który dołączył do rumuńskiego zespołu. Wcześniej kontrakt z klubem podpisał między innymi Dejan Vincić, a także doświadczony Nicolas Marechal. Kolejnym wzmocnieniem Rapidu będzie także Amir Ghafour. Irańczyk ma na swoim koncie występy w lidze irańskiej, tureckiej czy włoskiej.

Idź do oryginalnego materiału