Judo: Grad medali MOSiR-u Bochnia w Bardejovie

0
Judo
MOSiR Bochnia

Zawodnicy MOSiR-u Bochnia wywalczyli 12 medali podczas Międzynarodowym Turnieju Bardejov Judo Open 2024.

W klasyfikacji medalowej zespół MOSiR-u Bochnia został skalsyfikowany na wysokim – 10. miejscu. Zawodnicy z Bochni wywalczyli bowiem 12 medali. Na ten wynik złożyły się 3 złote, 4 srebrne i 5 brązowych medali. – Bardzo mocny turniej i świetne wyniki młodych zawodników naszego klubu – czytamy w materiale prasowym.

Złote medale w swoich konkurencjach zdobywali: Maja Tworzydło (U9 / -27 kg), Alicja Ryba (U11 / -42 kg) i Jan Genibor (U13 / 34 kg).

Złoto w rywalizacji mężczyzn wywalczył też reprezentant MOSiR-u TuchówJan Dziga (U21 / -81 kg).

Po srebrne medale sięgnęli: Weronika Stachera, Zuzanna Wilczyńska, Bruno Owsiak i Marcin Gulhan. Brązowe medale zdobywali natomiast: Paulina Kicka, Lena Skałuba, Adam Cichoń, Leon Struzik i Wojciech Genibor. Brązowy medal zdobył też Kacper Bator z MOSiR-u Tuchów.

Do zawodów przystąpiło 906 judoków z 13 państw. W klasyfikacji medalowej ujęto przedstawicieli 79 zespołów. Zespół z Tuchowa został sklasyfikowany na 43. miejscu. Wyniki zawodów dostępne są TUTAJ.

Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.